Pokus o vraždu – pobodal ho do hrudníku

Dva útoky nožem za víkend přinesly dva velmi vážně zraněné

18. března 2019 11:53 , aktualizace 12:33

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek kolem desáté hodiny došlo v Dolním Žandově, obci nedaleko Mariánských Lázní, k pokusu o vraždu. Dle našich informací došlo na ulici k rozepři dvou mužů, bohužel vše vyvrcholilo tím, že jeden z mužů vytáhl nůž a druhého minimálně dvakrát bodl do hrudníku a také pořezal na hlavě. 
     Zranění muže byla natolik vážná, že pro něj letěl vrtulník Letecké záchranné služby a transportoval ho do Fakultní nemocnice Plzeň. Na místo samozřejmě okamžitě vyjeli policisté a do třiceti minut se jim podařilo vypátrat a zadržet útočníka, podle našich informací šlo o 52letého muže.
     „Můžeme potvrdil že naši kriminalisté nyní intenzivně šetří případ fyzického napadení ke kterému došlo v Dolním Žandově. 64letý muž byl se svými zraněními letecky transportován do nemocnice a podezřelého máme zadrženého. K motivu útoku se zatím vyjádřit nemůžeme a i s ohledem na počáteční fázi prověřování, nyní nelze uvést více,“ uvedla dnes dopoledne mluvčí policie.
     Útočník se nyní nachází v policejní cele a dnes se bude rozhodovat o jeho umístění do vazby.

     Za tento víkend tak jde již o druhé vážné pobodání. K prvnímu případu došlo o den dříve v Tachově a i zde byl velmi těžce zraněný, kterého také do nemocnice transportoval vrtulník. Více zde:

Pobodání v hotelu Zátiší

Pobodání v hotelu Zátiší

17. 03. 2019, 09:03, aktualizace 17. 03. 2019, 10:59

Pobodaného v kritickém stavu transportoval vrtulník LZS

Foto: Ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.