Foto

Včera večer pobodaný mladý muž zemřel

Záchranáři museli čtyřiadvacetiletého muže resuscitovat a poté letecky transportovat do nemocnice

1. ledna 2023 19:52 , aktualizace pondělí 2. ledna 11:42

Cizinci Vražda

Partner článku – Alfa Tactical

Aktualizováno:

     Pobodaný mladý muž ještě ve večerních hodinách přes veškerou snahu lékařů svým zraněním podlehl. Jak jsme již uvedli včera, podezřelý byl krátce po činu zadržen a kriminalisté na případu v současné době intenzivně pracují.
     Mluvčí policie přislíbila, že nové informace budou již dnes v odpoledních hodinách.

Původní článek:

     V neděli odpoledne po páté hodině došlo ve Stříbře v Husově ulici k velice brutálnímu napadení mladého muže. Podle našich informací měl být v rodinném domě sloužícím jako ubytovna pobodán teprve čtyřiadvacetiletý muž, který utrpěl velice vážná bodná zranění.

     Na místo okamžitě vyjeli záchranáři jak pozemní cestou, tak i z letiště v Líních vzlétl vrtulník LZS. "Okamžitě po našem příjezdu jsme museli zahájit resuscitaci a poté muže v kritickém stavu letecky transportovat do Fakultní nemocnice Plzeň na Emergency," uvedli nám záchranáři.

     Pachatel byl zadržen bezprostředně po činu a vyšetřování na místě převzali kriminalisté. Tisková mluvčí policie nám k případu doplnila: "Aktuálně se zabýváme okolnostmi napadení mezi dvěma muži cizí státní příslušnosti, ke kterému došlo na jedné ubytovně na Tachovsku. Jeden z mužů byl letecky transportován do nemocnice, druhého máme zadrženého. Jsme na místě a provádíme procesní úkony." 

     Podle informací přímo z místa byli oba muži, tedy podezřelý i oběť, Ukrajinci.

Foto: Krimi-Stříbro

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.