Foto

Pokus přejít silnici mimo přechod stál ženu život

Ani zapojení úplně všech záchranných složek nepomohlo a resuscitovat ženu se nepodařilo

pondělí 30. března 13:29 , aktualizace 13:33

Nehody Smrt

     Dnes po půl osmé ráno došlo v Plané v ulici Dukelských hrdinů ke střetu osobního vozidla s chodkyní. "Došlo ke střetu osobního vozidla značky Opel, které řídil 41letý řidič jedoucí ve směru k autobusovému nádraží, s 78letou chodkyní. Z dosavadního šetření vyplývá, že seniorka do vozovky vstoupila z pravé strany a mimo přechod pro chodce, který se v blízkosti střetu nacházel," popsala nehodu mluvčí policie.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a z Líní vzlétl vrtulník IZS, který v Plané přistál na Městském atletickém stadionu. Na posádku vrtulníku na místě již čekali místní dobrovolní hasiči, aby je i s jejich vybavením a přístroji převezli v co nejkratším čase k místu nehody.
    O život seniorky pak na místě bojovali všichni, ale bohužel i přes maximální snahu se ženu resuscitovat nepodařilo a ta svým zraněním podlehla.
    "Policisté u řidiče provedli test na omamné a psychotropní látky a dechovou zkoušku na alkohol, v obou případech s negativním výsledkem. Veškerými okolnostmi tragické události se i nadále zabývají," dokončila mluvčí policistů. 

Foto hasiči