Žena chtěla zavraždit spícího muže

Žena bodla spícího muže kuchyňským nožem do hrudníku

středa 22. května 15:43 , aktualizace 15:48

Partner článku – Avalon Wellness

     V neděli 19. května došlo ve večerních hodinách v Lesově, což je část obce Sadov, ležící nedaleko Karlových Varů, ke zvlášť závažnému zločinu. V obci se nachází dům, který je v současné době na prodej. V domě žila starší žena s mužem a podle našich informací spolu měli mít dlouhodobý vztah, který teď ale procházel delší krizí a snad právě kvůli tomu se žena rozhodla muže zabít.
     Jednašedesátiletá žena v neděli večer vtrhla do pokoje, kde spal nic netušící čtyřiapadesátiletý muž, a s úmyslem ho usmrtit, jej vší silou bodla kuchyňským nožem do hrudníku. Napadený muž však bodnutí přežil, začal se útočnici vší silou bránit a dalším útokům tak již zabránil. Žena pak útočit přestala a z místa činu utekla. 
     Muž si poté i přes své, velmi vážné poranění zvládl sám přivolat zdravotnickou záchrannou službu a byl transportován do nemocnice.    
     "Útočnici policisté zadrželi, případ převzali krajští kriminalisté a po provedených úkonech proti ženě zahájili trestní stíhání pro spáchání zvlášť závažného zločinu vražda ve stádiu pokusu," sdělila nám tisková mluvčí Policie ČR.
     Celý případ je nadále v šetření kriminalistů a v případě prokázání viny ženě hrozí trest odnětí svobody na deset až osmnáct let. 

Foto: Ilustrační

     

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.