Foto

Policie hledá cestující z převráceného autobusu

Byli jste v úterý odpoledne účastníky havárie u Bezvěrova?

2. prosince 2021 15:46

Nehody Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Policisté stále šetří okolnosti úterní havárie linkového autobusu mezi Chudčí a Bezvěrovem a zjišťují veškeré informace potřebné pro její objasnění.
     Žádají proto cestující z havarovaného autobusu, kteří odešli z místa dopravní nehody ještě před příjezdem policistů, aby se přihlásili na telefonní čísla 974327145 nebo 974327320 nebo na linku 158, z důvodu podání svědecké výpovědi a případného zjištění zdravotního stavu po dopravní nehodě.

Původní článek:
     Krátce před jednou hodinou odpoledne došlo na silnici I/20 asi napůl cestě mezi Chudčí a Bezvěrovem k havárii autobusu, který se převrátil mimo silnici. I k této nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali tři cestující, kteří při havárii utrpěli zranění.
     "Záchranáři na místě nehody ošetřili dvě ženy ve věku 66 a 68 let s, lehčími zraněními byly obě transportovány do Fakultní nemocnice Lochotín. Na místě byl ošetřen i řidič, který utrpěl zranění na ruce od rozbitého skla," popsala tisková mluvčí záchranářů.
     "Pětačtyřicetiletý řidič autobusu, který jel ve směru od Plzně na Karlovy Vary, asi půl kilometru před obcí Bezvěrov vlivem špatných povětrnostních podmínek, tedy sněžení a silného větru, sjel s autobusem vpravo mimo komunikaci, kde se převrátil na bok. Autobusem cestovalo celkem deset osob včetně řidiče," popsala okolnosti havárie tisková mluvčí policie s tím, že policisté u řidiče vyloučili požití alkoholu provedenou dechovou zkouškou, v současné chvíli je provoz omezen a řízen kyvadlově. Šetření a odstranění havárie bude trvat několik hodin.

Foto HZS a ZZS

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!