Policie hledá majitele Kavkazského pasteveckého psa

V souvislosti s dopravní nehodou na dálnici D5 se policisté obracejí na veřejnost

pátek 18. listopadu 13:17 , aktualizace 14:38

Dálnice Doprava Nehody Pátrání

Partner článku – Klimahome

     V sobotu 29. října v devět hodin dopoledne došlo na 145. kilometru dálnice D5, tedy nedaleko Svaté Kateřiny, k dopravní nehodě, při které se osobní vůz Kia Ceed střetl s větším psem. Vzhledem k tomu, že došlo k usmrcení zvířete a zároveň také k vysoké škodě na autě, pátrají policisté po majiteli psa.

      "Na 145. kilometru dálnice ve směru jízdy na Plzeň jel řidič s vozidlem Kia Ceed, když mu z pravého okraje dálnice vběhl do jízdní dráhy pes. Došlo ke střetu, v jehož důsledku byl pes usmrcen a na vozidle vnikla škoda ve výši 170 tisíc korun. Šetřením bylo zjištěno, že se jednalo o Kavkazského pasteveckého psa," popsala tisková mluvčí policie.

      Příslušníci policie Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra žádají majitele psa či jinou osobu, která by mohla určit, komu pes patřil, aby se přihlásil osobně na adrese Policie ČR, Dálniční oddělení Ostrov u Stříbra 10, 349 01 Kostelec – Ostrov u Stříbra nebo telefonicky na čísle 974 337 501. Informace mohou sdělit také tísňovou linku 158.

Foto ilustrační

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.