Foto

Policie hledá svědky nehody, můžete pomoci s jejím objasněním

Viděli jste tuto nehodu v Klatovech či jste dokonce zraněným pomáhali?

23. listopadu 2020 14:55

Pátrání

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

    V pátek 13. listopadu ve před půl čtvrtou odpoledne jel v Klatovech po Plánické ulici pětadvacetiletý muž z Plzně na motocyklu značky Kawasaki EX500. Při odbočování směrem do centra města nedal přednost v jízdě vozidlu značky VW Sharan, se kterým řidička odbočovala z Jiráskovy na vedlejší ulici Komenského a tak došlo ke střetu, během kterého byl motocykl odražen na chodník.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, zraněný byl motocyklista i jeho spolujedoucí a oba byli transportováni do nemocnice v Klatovech.
     Policisté dalším šetřením zjistili, že muž má podle rozhodnutí Městského úřadu v Klatovech uložen trest zákaz řízení až do listopadu 2021.

Viděli jste tuto nehodu či jste zraněným pomáhali?

     Dopravní nehodu policisté dále šetří. Na základě zatím ověřených skutečností policisté zjistili, že na místě se po dopravní nehodě pohybovalo několik svědků. "Konkrétně hledáme řidiče dvou vozidel, kteří jeli za motocyklem či chodce, jenž procházel ulicí od náměstí ke křižovatce a poskytovali zraněným první pomoc. Informace prosím sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz," žádají policisté.


 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.