Video

Policie hledá svědky smrtelné dopravní nehody

U Vysoké Libyně zemřel jeden muž, máte k této nehodě jakékoli informace?

sobota 13. dubna 16:30 , aktualizace 16:31

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Ve čtvrtek ráno jsme informovali o smrtelné dopravní nehodě, nyní se policie obrací na veřejnost s prosbou: "Žádáme tímto všechny řidiče, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli či jeli za jedním z výše uvedených vozidel a také další svědky, kteří by mohli přispět k objasnění příčin vzniku výše uvedené smrtelné dopravní nehody, aby kontaktovali policii na bezplatnou linku 158, nebo na telefonním čísle 606 665 994 či navštívili nejbližší policejní služebnu."


Původní článek

     Ve čtvrtek ráno kolem půl sedmé došlo na silnici 27, tedy na hlavním tahu z Plzně na Most, k tragické dopravní nehodě. Za Vysokou Libyní ve směru na Jesenici se čelně střetla dvě osobní vozidla Citroen Berlingo a VW Amarok. 
     Z místa bylo hlášeno vážné zranění a zaklínění minimálně dvou osob, takže na místo vyjížděly všechny záchranné složky a vzlétal vrtulník LZS. "Na místě zasahovaly jednotky SDH Kralovice a stanice Plasy a jednu osobu bylo nutné vyprostit," uvedl nám mluvčí hasičů. Bohužel druhému muži již záchranáři nedokázali pomoci. "Z místa dopravní nehody vrtulník LZS transportuje muže narozeného v roce 1974 s těžkým zraněním na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň. U druhého muže náš lékař bohužel musel konstatovat exitus pro zranění neslučitelná se životem," uvedli záchranáři.
     Řidič vozidla VW Amarok narozený v roce 1974 byl transportován do nemocnice, řidič vozu Citroen Berlingo narozený v roce 1971 bohužel zemřel na místě.
     "K této tragické dopravní nehodě došlo dle provedeného šetření pravděpodobně tak, že 44letý řidič vozidla VW Amarok jel po silnici I. třídy č. 27 ve směru od Plzně na Jesenici, kde při projíždění mírnou levotočivou zatáčkou přejel částečně z dosud nezjištěných příčin do protisměru a čelně se srazil s protijedoucím vozidlem Citroën Berlingo 47letého řidiče," uvedli policisté.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.