Foto

Poznáte ho, krade kabelky

Pomozte policii ztotožnit lumpa z Americké ulice

pátek 7. června 09:21 , aktualizace 09:26

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté žádají občany o pomoc při pátrání po dosud neznámém pachateli, který ve čtvrtek 16. května kradl v prodejně Nejlevnější potraviny na Americké třídě 18/16 v Plzni.
     Muž, kterého vidíte na fotografiích, se pohyboval na prodejní ploše obchodu a těsně po páté odpoledne vešel přes závěs do zázemí prodejny, kde ze šatny odcizil dvě dámské kabelky.
     Policisté z obvodního oddělení Plzeň-střed provádí šetření  ve věci podezření ze spáchání přečinu krádež v jednočinném souběhu s přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a obrací se na širokou veřejnost, která by nám mohla pomoci ztotožněním muže na fotografiích.
     Pokud máte k tomuto případu jakékoli informace, obraťte se osobně na jakékoliv obvodní oddělení Policie České republiky nebo můžete své poznatky sdělit na telefonním čísle 974 325 665 nebo lze využít bezplatné linky 158.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.