Policie kvůli COVID 19 právě uzavřela obvodní oddělení na Slovanech

Pokud máte domluvené jakékoli jednání na tomto oddělení, obraťte se telefon uvedený v článku

pátek 14. srpna 19:42 , aktualizace 20:08

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     U policisty z obvodního oddělení na Slovanech se objevily příznaky onemocnění COVID 19, z toho důvodu podstoupil testy a výsledek byl bohužel s pozitivní. "S ohledem na ochranu zdraví a života nejen kolegů, ale i veřejnosti a zabránění šíření onemocnění proto od pátečního večera preventivně uzavíráme obvodní oddělení Plzeň 2", oznámila před chvilkou mluvčí policie a doplnila, že výkon služby bude samozřejmě zajištěn i nadále a policisty v karanténě nahradí jejich kolegové z jiných oddělení. Stejně tak občané nepocítí změnu ani na ulicích Slovan, na veřejný pořádek a dopravu zde budou dohlížet policisté z oddělení hlídkové služby, pořádkové jednotky, ale i z dalších oddělení.
     V případě potřeby pomoci se samozřejmě obraťte na tísňovou linku 158. 

     Pokud jste měli domluvenou schůzku na obvodním oddělení Plzeň 2, Nepomucká 381, obraťte se prosím v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin na telefonní číslo 974 325 339 nebo 974 325 319 a domluvíte si jiný termín.

Foto: Obvodní oddělení Slovany a policista na tomto oddělení

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.