Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

"Policie Modrava" zachraňovala ženu z kanálu

Cyklistka spadla dnes odpoledne přímo do plavebního kanálu, na místo vyrážely všechny záchranné složky

12. října 2019 17:53 , aktualizace 18:54

Partner článku – Prestol Holding

     Dnes před čtvrtou odpoledne zasahovaly všechny záchranné složky přímo v srdci Národního parku Šumava, v trojúhelníku Modrava, Prášily a Hartmanice u obce Srní, tedy přesně v místech, kde se natáčí oblíbený seriál Policie Modrava.

      Na rozdíl od seriálu, kde by zajisté šlo o další vraždu, kterou by bleskurychle vyřešilo místní obvodní oddělení, došlo zde "pouze" k nehodě.

     Asi čtyřicetiletá žena jela nedaleko Hauswaldské kaple na jízdním kole a havarovala. Podle mluvčí policie se žena lekla projíždějícího osobního vozu Škoda Octavia a aniž by došlo ke kontaktu s vozem, žena zazmatkovala, vyjela ze silnice a vletěla přímo do plavebního kanálu, kde je teď ale minimum vody, takže se řádně potloukla o kameny.
     Jak jsme již uvedli, na místo vyjely všechny záchranné složky a zraněnou ženu narozenou v roce 1973 záchranáři transportovali při vědomí do nemocnice v Klatovech. 

Foto: Ilustrační a doopravdy vypůjčeno z natáčení seriálu Policie Modrava, u když hasiči na fotce jsou skuteční

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost