Foto

Uprchlý pacient David M. byl zadržen

Policisté muže se soudem nařízenou ochrannou sexuologickou léčbou nalezli v Ostravě

14. června 2019 10:23 , aktualizace 10:23

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera jsme informovali o pátrání po uprchlém pacientovi Psychiatrické nemocnice Dobřany Davidu M.
     David M. se na svobodě dlouho neohřál, ještě včera kolem půl deváté večer ho při běžné kontrole odhalili a zadrželi policisté v Ostravě a následně byl umístěn v Psychiatrické nemocnici v Opavě.

Původní článek:

     Policie ČR pátrá po uprchlém pacientovi, který má soudem nařízenou ochrannou sexuologickou léčbu. David M. se v úterý 11. června nevrátil z vycházky, kterou měl povolenou mimo areál Psychiatrické nemocnice Dobřany, čímž porušil pravidla nařízená soudem.

David M. 

Datum narození: ........
Pátrání vyhlášeno: ........
Státní příslušnost: Česká republika
Bydliště: Plzeň venkov
Zdánlivé stáří: 34 až 38 let

Popis: muž je hubené, 178 až 180 cm vysoké postavy, má rovné hnědočerné vlasy a hnědé oči. Muž má vazby na Nýřany a v minulosti si rád barvil vlasy na blond.

      Policie tímto žádá všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu jmenovaného, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.