Foto

Čtrnáctiletá dívka byla vypátrána

Nezletilá dívka odešla z domova bez dokladů i mobilního telefonu, rodina o ní měla strach

úterý 2. srpna 10:27 , aktualizace středa 3. srpna 11:24

     Včera odpoledne byla dívka vypátrána v obci na severním Plzeňsku a byla v pořádku předána zpět rodičům.

Původní článek:
     Policisté intenzivně pátrají po pohřešované nezletilé dívce z Plzně, která ze svého bydliště odešla včera v šest hodin večer a do současné doby se zpět domů nevrátila. Nemá u sebe žádné osobní doklady, finanční hotovost ani mobilní telefon. Rodiče mají o dceru obavy, v minulosti se takového jednání neměla dopustit. 

Romana 

Datum narození 
Pátrání vyhlášeno 2.8.2022
Bydliště
Státní příslušnost Slovenská republika 

     Pohřešovaná dívka je střední postavy vysoké cca 165 cm, má hnědé oči a středně dlouhé černé vlasy. Nosí černé dioptrické brýle, které mají samozabarvovací skla proti slunci. Domluví se slovensky, česky velmi dobře a německy. 
     Na sobě naposledy měla volnější zelené šaty s rozepínáním na knoflíky vpředu a s tříčtvrtečním rukávem, dlouhé ke kolenům. Na nohou měla obuté bílé pantofle s motivem květin. Na pravé ruce nosí prsten ze žlutého kovu.

     Policie zahájila pátrací akci a provedla veškerá opatření i důkladné šetření v místech, kde by se mohla nezletilá zdržovat, zatím ale s negativním výsledkem. 
     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.  Předem děkujeme za případné poznatky.                                                                                                           

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.