Foto

Policie pátrá po dalším onanistovi

Za pouhý měsíc již třetí muž potřeboval masturbovat na veřejnosti

18. ledna 2021 13:51 , aktualizace 14:04

Partner článku – Delta Plzeň

     Ačkoli v současném mrazivém počasí by se dalo předpokládat, že mužů s potřebou se venku obnažovat a před kolemjdoucími ženami onanovat ubude, zdá se, že opak je pravdou. Velmi zvláštní pak je, že hodně mužů s touto úchylkou nějakým způsobem zřejmě láká i železnice. 

     V nedávné době jsme na žádost policie zveřejnili pátrání po hned dvou mužích, kteří se ukájeli ve vlacích, nyní policie pátrá po dalším, který své vášni popustil uzdu na nádraží na Horažďovicku. 

Pačejov nádraží

     Podle tiskové mluvčí policie se měl zatím neznámý muž v areálu vlakového nádraží v Pačejově ve čtvrtek 14. ledna ve tři čtvrtě na čtyři ráno dopustit hrubé neslušnosti tím, že se u podchodu u vlakové zastávky před ženou stojící na nástupišti obnažil a při pohledu na ni masturboval.
     Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a po muži pátrá.

Vlak Plzeň - Praha

     Podobného jednání se ve středu 16. prosince mezi 19.43 až 20.00 hodin ve vlaku jedoucím z Plzně do Prahy dopustil jiný muž. Ten si v uvedené době přisedl do kupé k ženě, před kterou vytáhl z kalhot penis a začal onanovat.
     Popis podezřelého: Výška cca 180 cm, černé husté krátce střižené vlasy , na temeni hlavy dobře patrná jizva ve tvaru písmene U velká přibližně 6 cm. Na sobě měl kalhoty, látkovou pánskou bundu a pletený svetr, vše černé barvy. Mluvil špatně česky a měl východní přízvuk podobný ruštině.

Vlak Praha - Plzeň

     Dalšího onanistu již policisté dopadli. Tento muž v pondělí 28. prosince v době mezi čtvrt na deset a tři čtvrtě na jedenáct večer v kupé vlaku jedoucího z Prahy na Plzeň před cestující také onanoval. Pachatel pak na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni vlak opustil.
     Tohoto muže se po výzvě v médiích již podařilo policii dopadnout, jde o muže narozeného v roce 1980 a již má sděleno obvinění z trestného činu výtržnictví.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.