Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Policie pátrá po Janu Ďuráčovi

Muž se vyhýbá nástupu trestu a skrývá se

8. října 2019 10:32 , aktualizace 20:40

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vyhlásili celostátní pátrání po dvaapadesátiletém muži, na kterého vydal Okresní soud Plzeň město příkaz k dodání do výkonu trestu z důvodu spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.
     Šeřením bylo zjištěno, že hledaný muž si převzal výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody a kontaktu s policií a nástupu do výkonu trestu se vyhýbá.

Jan Ďuráč

Datum narození 23.12.1966
Bydliště - okres PLZEŇ - SEVER
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Jan Ďuráč je asi 165 cm vysoký, střední postavy, nosí krátce střižené šedé vlasy a strniště. Má hnědé oči a kulatý obličej. 

     Policisté přijmou jakékoliv informace k hledanému na bezplatné lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.