Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Policie pátrá po Ladislavu Dlouhém a Petru Zemanovi

Na prvního z mužů je vydán příkaz k dodání do výkonu trestu a na druhého příkaz k zatčení

24. ledna 2023 13:06 , aktualizace 13:37

Pátrání

     Kriminalisté pátrají po dvou mužích, z nichž na jednoho byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu a na druhého příkaz k zatčení.

Ladislav Dlouhý

Datum narození 19.8.1998
Pátrání vyhlášeno 16.12.2022
Bydliště - okres Sokolov
Státní příslušnost Česká republika

     Čtyřiadvacetiletý muž je přibližně 185 cm vysoké hubené postavy, má středně dlouhé hnědočerné vlasy, strniště řídkých vousů a zelené oči. Na levém hřbetu ruky u palce a levém prostředníčku má tetování.

     Na jmenovaného byl vydán Okresním soudem v Sokolově příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody ve věci nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. 

Petr Zeman

Datum narození 30.10.1985
Pátrání vyhlášeno 10.1.2023
Bydliště - okres Sokolov
Státní příslušnost Česká republika 

     Sedmatřicetiletý muž je přibližně 160 cm vysoké střední postavy, má krátké vlnité hnědočerné a prošedivělé vlasy, hnědé oči a prošedivělé hnědočerné vousy, které nosí upravené na takzvané strniště. 

     Na jmenovaného byl vydán okresním soudem v Sokolově příkaz k zatčení ve věci maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

     V případě jakýchkoliv informací k hledaným osobám volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.