Foto

Policie pátrá po mužích na fotografiích

S ukradenou kartou platili v tabáku a zkoušeli vybrat z bankomatu

21. listopadu 2019 17:08

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Tohoto jednání se měl dopustit neznámý pachatel, který v noci z úterý 12. na 13. listopadu 2019 odcizil v jednom plzeňském baru poškozené z kabelky, jež měla zavěšenou přes rameno, peněženku s obsahem osobních dokladů a platební kartou. Ta byla následně užita ke třem neoprávněným platebním transakcím na různých prodejních místech v Plzni. Pomocí odcizené platební karty došlo následně i k jednomu pokusu o výběr finanční hotovosti z bankomatu v Plzni.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které jsou zachyceni podezřelí muži při neoprávněné platební transakci v Ráji kuřáků na Americké třídě v Plzni.
     Na dalším kamerovém záznamu je zachycen podezřelý muž při pokusu o neoprávněný výběr hotovosti z bankomatu v Plzni. 
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.