Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Malý Nikolas již byl nalezen

Aktualizace článku - Policie pátrá po Nikolasi H.

1. prosince 2022 17:57 , aktualizace 20:32

Aktualizace:

     Pohřešovaný chlapec, po kterém bylo v podvečer vyhlášeno celostátní pátrání byl již nalezen. "Před chvílí se hlídce policistů podařilo v Plzni, v městské části Doubravka, nalézt osmiletého chlapce, po kterém bylo vyhlášeno pátrání jako po dítěti v ohrožení. Chlapec je zcela v pořádku a za chvilku jej předáme rodičům. Děkujeme všem za pomoc při pátrání," uvedla tisková mluvčí policie.

Původní článek:

     Policisté vyhlásili celostátní pátrání po teprve osmiletém chlapci, který zmizel ze základní školy v Plzni. V poledne si ho do školy přišla vyzvednout maminka, ale chlapec se tam již nenacházel a od té doby není znám jeho pohyb.

Nikolas 

Datum narození 
Pátrání vyhlášeno 1.12.2022
Bydliště - Plzeň 
Státní příslušnost Česká republika 

     Nikolas je vysoký asi 150 centimetrů, hubený, má tmavé rovné vlasy a hnědé oči.
     Na sobě by měl mít modrou zimní bundu, oranžového kulicha, hnědé šusťákové kalhoty a černé boty. S sebou by měl mít batoh žlutočerné barvy s autíčky.

     U pohřešovaného chlapce se jedná o opakovaný útěk. Mohl by se pohybovat na území města Plzně, ale není vyloučeno, že by mohl vycestovat i mimo krajské město. Chlapec by mohl využívat hromadnou městkou dopravu nebo autobusové spoje.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.