Foto

Policie pátrá po Pavlu Kuřeti

Narkoman se nevrátil do nařízené ústavní léčby

15. října 2018 12:38 , aktualizace 13:44

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Kriminalisté 1. oddělení obecné kriminality Plzeň-venkov pátrají po muži z Dobříše, který ode dne 14. října do součastnosti o sobě nepodal žádnou zprávu a není známo místo, kde se zdržuje. 

Pavel Kuře

Datum narození 28.1.1980
Pátrání vyhlášeno 14.10.2018
Bydliště - okres PŘÍBRAM

     Muž, po kterém policisté pátrají, je věku 38 let, kolem 193 cm vysoký, štíhlé postavy. Má hnědé oči a krátce střižené hnědé vlasy. V době odchodu měl na sobě modré rifle a černou mikinu.
     Muž je pacientem Psychiatrické nemocnice Dobřany. Dne 14. října se nevrátil z vycházky, kterou měl povolenou do 17:00 hodin téhož dne a ani o sobě nepodal žádnou zprávu.
     Rozhodnutím Okresního soudu v Berouně má nařízený výkon ochranného léčení psychiatrického ústavní formou. Není omezen ve svéprávnosti. Jedná se o uživatele omamných a psychotropních látek. Dle Psychiatrické nemocnice Dobřany přerušením léčby nehrozí žádné nebezpečí pro zdraví pacienta ani pro okolí. Psychiatrická nemocnice Dobřany trvá na jeho návratu.

     Policie žádá všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu hledané osoby, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158. Za pomoc předem děkujeme.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.