Foto

Když se špatný řidič potká se vzteklým motorkářem

Řidič vozítka nacouval do motorkáře, ten mu za to rozbil okno a ujel

čtvrtek 4. července 12:30 , aktualizace 13:07

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Naprosto zbytečnou rozepří, kterou teď musí řešit policie, skončilo setkání dvou řidičů v pondělí 17. června v Plzni v Sadech Pětatřicátníků.
     "Krátce před šestou hodinou večer ve směru od OC Plaza jel šestnáctiletý řidič s vozem Aixam červeno - černé barvy, který chtěl odbočit vlevo na Lochotín. Mladý řidič poněkud nezvládl rozjezd na zelenou a místo jízdy vpřed, nacouval do za ním stojícího motorkáře," popsala tisková mluvčí policie.
     Motorkář poté najel k pravé straně vozítka a jeho řidiči se rozhodl vynadat. Místo toho, aby si oba řidiči v klidu vyměnili údaje a vypsali Euroformulář, došlo mezi nimi k hádce, kterou motorkář podle mluvčí policie ukončil úderem pěstí do pravého okna Aixamu, které rozbil. Motorkář poté odjel směrem na Lochotín. 

     Policisté se případem po oznámení mladého řidiče začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné i fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena osoba podezřelá ze spáchání přečinu poškození cizí věci.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni motorkáře identifikovat, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.