Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Policie pátrá po zlodějích z OC Berounka

Jeden z mužů zabavil prodavače, zatímco druhý kradl

30. května 2022 16:34 , aktualizace 16:43

Krádež Pátrání

     Policisté pátrají po dvou zlodějích, kteří kradli v prodejně Electroworld v areálu OC Berounka v Rokycanské ulici v Plzni.  
     "Dva dosud neznámí pachatelé navštívili v sobotu 7. května krátce před půl šestou hodinou večer jednu elektro prodejnu na Doubravce a odcizili vystavený mobilní telefon v hodnotě 16 tisíc korun. První z nich komunikoval s prodavačem, aby odpoutal jeho pozornost, druhý muž mezitím překonal zabezpečení mobilního telefonu a uschoval si ho pod oděv," popsala tisková mluvčí policie.
      Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých jsou zachyceni muži podezřelí z této krádeže.

      Vzhledem k tomu, že se ani jednoho z mužů dosud nepodařilo ztotožnit, obracejí se nyní policisté s žádostí o pomoc na veřejnost. Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.