Foto

Policie varuje! Byly odcizeny nebezpečné, jedovaté sítě!

Železná Ruda - Pozor, sítí se nedotýkejte, pokud jste to udělali, vyhledejte lékaře!

středa 20. května 18:53 , aktualizace 19:54

Krádež Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Policisté z obvodního oddělení Železná Ruda přijali oznámení o krádeži dvou sítí o rozměrech 12x8 metrů. Ke krádeži došlo u Belvederu.
     Jde o umělohmotné sítě tmavé barvy značky Storanet, které jsou napuštěny insekticidem a jsou určeny pouze k ochraně dřeva proti kůrovci a dalšímu hmyzu. Policisté upozorňují občany, že při jakémkoli používání těchto sítí musí být používány ochranné oděvy, rukavice a brýle, protože je zde riziko poškození zdraví nebo životního prostředí. Sítě se užívají pouze v rámci ochrany dřeva, pokud by si z ní někdo udělal například ochranu trampolín či cokoli jiného, kam mají přístup děti, ohrozil by tím vážně jejich zdraví.
     Pokud jste se sítěmi již manipulovali a máte zdravotní potíže, vyhledejte lékaře a informujte o skutečnosti, že se jedná o přípravek na bázi syntetického pyrethroidu.
     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a po sítích intenzivně pátrají.

Foto: Ilustrační, tentýž výrobek, ale nejde o odcizenou síť

 


 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!