Foto

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaných dvojčatech

Svěřenkyně školského výchovného zařízení se nevrátily z pobytu u rodičů

středa 9. května 08:57 , aktualizace 09:28

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté žádají veřejnost o pomoc při hledání pohřešovaných sester Karolíně a Markétě Fuxových, které byly na základě soudního rozhodnutí svěřeny do ústavní výchovy.
     V úterý 1. května se měly vrátit do výchovného zařízení z povoleného pobytu u rodičů v Plzni, což dosud neučinily. Toho dne byly dívky naposled viděny v bytě rodičů, odkud okolo čtvrté hodiny odpoledne utekly neznámo kam. Setry by se měly pohybovat spolu.

Karolína FUXOVÁ

narozena 1. dubna 2002
trvalé bydliště Plzeň, Střední ulice č.p. 1478/14

     Karolína je hubené postavy vysoká cca 155 – 165 cm, má zelené oči a rovné dlouhé odbarvené vlasy hnědé barvy. Dívka je nosí upravené na pěšinku vlevo. Je zdánlivého stáří 14 až 16 let. Markantem u dívky jsou tetování na levé noze vpředu v oblasti stehna, na předloktí levé ruky a na zádech.
     Na sobě měla naposledy oblečené khaki elastické džíny, vínovou mikinu s kapucí a na nohou obuté černé tenisky.

Markéta FUXOVÁ
narozena 1. dubna 2002

trvalé bydliště Plzeň, Střední ulice č.p. 1478/14

     Markéta je střední postavy vysoká cca 155-165 cm, má zelené oči a rovné dlouhé černé vlasy, které nosí upravené na pěšinku vlevo. Dívka je zdánlivého stáří 14 až 16 let.
     Na sobě měla naposledy oblečené modré džíny s děrovanými koleny, šedou mikinu do pasu s kapucí a na nohou obuté černé tenisky. S sebou měla kabelku růžové barvy.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.