Foto

Policisté hledají svědky nehody z pondělí 3. srpna ve Vrčeni

Viděli jste řidiče ujíždějícího od nehody zřejmě bílým náklaďákem?

středa 5. srpna 12:27 , aktualizace 14:07

Nehody Pátrání

Partner článku – Prestol Holding

     Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody z pondělí 3. srpna krátce po osmé hodině večer v obci Vrčeň nedaleko Nepomuku. 

     Dosud nezjištěný řidič s nezjištěným vozidlem jel po místní komunikaci v obci Vrčeň, v průběhu jízdy vyjel v obci s vozidlem mimo vozovku místní komunikace a narazil do oplocení a přístřešku jednoho z tamních rodinných domů.
     Dalším šetřením policisté zjistili poznatky k vozidlu, mohlo by se jednat o jízdní soupravu tahače bílé barvy a návěsu s valníkovou nástavbou s plachtou bílé barvy.
     V daném přístřešku bylo zaparkováno osobní motorové vozidlo, do kterého nezjištěný řidič svým vozem narazil. V jízdě poté pokračoval dále po místní komunikaci a přejel do protisměrné části vozovky, kde narazil do okapu dalšího domu. Jeho jízda tím nekončila, řidič ve své jízdě dále pokračoval směrem k obci Sedliště, aniž by s automobilem zastavil a oznámil nehodu na Polici ČR.

     Policisté tímto žádají případné svědky této události, aby se v případě jakýchkoliv poznatků neváhali obrátit na policisty dopravního inspektorátu Plzeň-venkov, Anglické nábřeží 7, Plzeň (tel.:974 326 111) nebo zavolali na linku 158 a pomohli objasnit okolnosti uvedené kolize a při pátrání po neznámém šoférovi a vozidlu.Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost