Foto

Policisté již znají totožnost těžce zraněného cyklisty z Božkova

Konečně se podařilo ztotožnit velice vážně zraněného muže, který je stále v umělém spánku

středa 13. května 11:49 , aktualizace 11:53

Partner článku – Mraknet

     Čtyři dny se policisté snažili ztotožnit velice vážně zraněného muže, obrátili se i na veřejnost s žádostí o pomoc a dnes se konečně vše podařilo. Podle našich informací zde muž žil sám a jeho věci podle fotografií poznali dnes jeho příbuzní žijící až u Prahy. Ti se poté spojili s policisty a svého příbuzného narozeného v roce 1980 dnes odpoledne přijeli identifikovat.

     Právě pomoc veřejnosti velice pomohla a policisté Vám všem, kteří jste pátrání sdíleli, velice děkují.

Původní pátrání

      Pokud poznáte oblečení, osobní věci, kolo, přilbu či brýle a víte komu patří, prosíme sdělte tyto informace policistům na linku 158. 

                                                                                                       Děkujeme

Původní článek
     V pátek odpoledne před třetí hodinou došlo v Plzni na Božkovském náměstí ke střetu osobního vozu a cyklisty. Z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění a bezvědomí muže, takže k nehodě vyjížděly všechny záchranné složky. 
     Podle svědka jel cyklista z Letkovské ulice směrem do centra a střetl se zde s vozidlem Audi A4 řízeným ženou narozenou v roce 1994, která jela přes můstek z ulice K Hrádku a odbočovala vlevo. Svědek také uvedl, že cyklista po nárazu letěl několik metrů a jeho přilba se při nárazu rozlomila. 
     Cyklista při střetu utrpěl velice vážné zranění hlavy a po nutném ošetření na místě byl transportován do Fakultní nemocnice Lochotín. Řidička měla test na přítomnost alkoholu negativní, u cyklisty nebylo možné test provést ze zdravotních důvodů a byl nařízen odběr krve.
     Průběh a veškeré další okolnosti nehody policisté nyní šetří. Totožnost ani věk cyklisty do doby vydání článku zjištěn nebyl.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.