Foto

Protidrogová razie se prohnala tržnicí

Další akce policistů na tržnicích v příhraničí, již pátá

28. května 2018 10:08 , aktualizace 10:20

Cizinci Drogy

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V sobotu 26. května se již popáté za tento rok uskutečnila další akce zaměřená hlavně na potírání drogové kriminality v pohraničí.
     Akce proběhla v odpoledních hodinách v příhraničních asijských tržnicích v Potůčkách a zúčastnili se jí policisté z pořádkové a cizinecké policie společně s dopravními policisty a psovodem. Na akci se podíleli i němečtí policisté.

     "Preventivní akce zaměřené na drogovou kriminalitu nejsou prováděny pouze v příhraničí, ale také uvnitř našeho kraje. Policisté na Karlovarsku se letos mohou pochlubit odhalením několika pěstíren a varen.
     Policisté v rámci této akce zkontrolovali téměř 300 osob a 60 vozidel. Během akce policisté udělili několik pokut za přestupky v dopravě a porušení pobytového režimu,"
uvedla tisková mluvčí policie.

     Je vidět, že poslední akce, které byly úspěšné a bylo nalezeno větší množství pervitinu, stánkaře od dalšího prodeje odradily. Při této kontrole nebyly žádné drogy nalezeny.

Foto: PČR

    O jiné úspěšné protidrogové akci v asijské tržnici jsme informovali nedávno:

Aktualizujeme: Asiat si drogy schovával v oblečení, měl jich tam za 75000

Aktualizujeme: Asiat si drogy schovával v oblečení, měl jich tam za 75000

03. 05. 2018, 18:30, aktualizace 03. 05. 2018, 23:14

Toxi tým zadržel Vietnamce prodávající v tržnici ve stánku pervitin


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.