Policisté objasnili další loupež

Bulharovi, který napadl a oloupil muže ve Skvrňanech, hrozí desetiletý trest

pátek 18. ledna 13:07 , aktualizace 13:29

Cizinci Loupež Napadení Vazba

Partner článku – Alfa Tactical

    Ve středu 22. srpna krátce po jedenácté hodině večer v Plzni v ulici Jakuba Škardy došlo k fyzickému napadení 26letého muže na veřejném prostranství.
    Dva muži se zde rozběhli za dalším mužem, který se sice snažil uprchnout, ale zakopl a upadl na zem. Oba agresoři tak neváhali, přiskočili k němu a fyzicky ho napadli. Jeden z mužů po chvíli útoků zanechal a z místa odešel, druhý však pokračoval dále a než odešel poškozenému ještě z kapsy kalhot odcizil finanční hotovost ve výši 1 500 korun.
    Kriminalisté na případu usilovně pracovali, zjištěné a prověřené skutečnosti je navedly na stopu právě tohoto pachatele, podle našich informací Bulhara, kterého zadrželi a v neděli 15. ledna ho obvinili z loupeže.
    "Plzeňští kriminalisté zahájili trestní stíhání 21letého cizího státního příslušníka, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Dle zjištěných informací měly být motivem činu okolnosti z minulosti," uvedla tisková mluvčí policie.
    V současné době se obviněný nachází ve vazební věznici. V případě prokázání viny mu v pravomocném rozhodnutí hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.