Foto

Terezka byla nalezena, děkujeme!

Dítě je nyní v péči lékařů

pátek 24. května 13:47 , aktualizace sobota 25. května 00:08

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

AKTUALIZACE     
     21,30 h Pátrání po Terezce je odvoláno, dívka byla nalezena policisty u obce Bonenov. Dítě bylo dezorientováno, na místě muselo být předáno záchranářům a nyní je v péči lékařů. Dle zpráv přímo z místa bude ale v pořádku. Policisté i rodina děkují všem, kteří pátrání sdíleli.

Původní článek

     Policisté i zoufalá rodina intenzivně pátrají po pohřešované čtrnáctileté dívce, která se ztratila na Tachovsku.

Tereza ....

Datum narození ....
Pátrání vyhlášeno 24.5.2019
Bydliště - ....
         Tereza je vysoká asi ..............
     Odešla včera, tedy 23. května, kolem páté odpoledne z místa svého trvalého bydliště a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu a nepřišla ani do školy.
     Naposledy na sobě Tereza měla .................. 
     Rodina dívky je strachy bez sebe a prosí všechny o pomoc a zoufalí rodiče čekají na jakékoli informace o Tereze na telefonním čísle ............. 
     Policie žádá veřejnost, pokud někdo pohřešovanou dívku viděl nebo má nějaké informace o jejím pobytu, výskytu či pohybu, aby neprodleně kontaktoval Územní odbor Tachov - oddělení obecné kriminality, tel.: ............ nebo linku tísňového volání 158. 

    

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.