Foto

Pohřešovaný muž byl nalezen mrtev

Tělo bez známek života bylo nalezeno v lese na okraji Plzně

pondělí 20. března 09:19 , aktualizace 09:19

Pátrání

Partner článku – STROM offices

Aktualizace:

     Pohřešovaný muž byl nalezen včera v odpoledních hodinách v lesním porostu na okraji Plzně Litic, bohužel již bez známek života.
     "Zatím vše nasvědčuje tomu, že muž spáchal sebevraždu, cizí zavinění bylo na místě vyloučeno," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že se policisté případem dále zabývají.  


Původní článek:

     Plzeňští kriminalisté pátrají po šestašedesátiletém muži, který byl naposledy viděn včera, tedy 14. března v 11 hodin dopoledne, kdy odešel z domova s tím, že jde do města. Muž u sebe nemá mobilní telefon a dosud se nevrátil ani nikoho nekontaktoval, takže po něm bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Jiří H.

Datum narození .......
Pátrání vyhlášeno 15.3.2023
Bydliště - Plzeň
Státní příslušnost Česká republika 

     Pohřešovaný je vysoký 170 centimetrů, je hubené postavy, má modré oči a světlé krátké vlasy.
     Na sobě měl modré džíny, zelenou bundu s kožešinovým límcem, zimní kotníkové boty šedé barvy a na hlavě kšiltovku zelené barvy. 

     Policisté přijmou k hledanému jakékoliv informace na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

STROM offices

STROM OFFICES jsou flexibilní kanceláře s coworkingem. Možnost umístění sídla společnosti. Profesionální recepce, designové prostory a terasa s výhledem na centrum Plzně.