Foto

Policisté pátrají po ozbrojeném muži

Nemocný Ivan Holeček chce spáchat sebevraždu - neviděli jste ho?

úterý 2. dubna 16:36

Pátrání Sebevraždy

Partner článku – Delta Plzeň

     Pohřešování po osmatřicetiletém muži nahlásila jeho přítelkyně na základě několika obdržených zpráv, ve kterých se jí omluvil s tím, že chce spáchat sebevraždu. Obdobné zprávy odeslal také svým známým a kamarádům.
     Kriminalisté prošetřováním případu zjistili, že muž odešel ve čtvrtek 28. března po sedmnácté hodině z práce, kde nasedl do svého vozu a odjel do obce Kařez. Tam dorazil kolem dvacáté hodiny a zaparkoval vůz před chatou svých rodičů. Pravděpodobně ještě v autě rozeslal zmíněné zprávy a od té doby ho již nikdo neviděl.
     Do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu a jeho mobilní telefon je nedostupný.
     K obci Kařez má kladný vztah, neboť tam v minulosti často jezdil se svými rodiči. Společně byli i členy tamního mysliveckého spolku. Má tudíž velmi dobrou znalost okolí a nechal se slyšet, že pokud by spáchal sebevraždu, tak právě tam.
     Muž má psychické problémy a pravidelně musí užívat léky. Dle oznamovatelky se již v minulosti pokusil o sebevraždu. Pohřešovaný má pravděpodobně u sebe legálně drženou, krátkou střelnou zbraň. 

Ivan Holeček

Datum narození 10.10.1980
Pátrání vyhlášeno 29.3.2019
Bydliště - okres PRAHA III
Nebezpečný NE
Ozbrojen ANO
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Ivan Holeček je střední, 175 až 185 cm vysoké postavy. Má vysoké čelo a hnědé vlasy. Zvláštním znamením je dlouhá jizva na boku hlavy od prodělané operace mozku.
     Naposled byl viděn v modré péřové bundě s kapucí, modrých kalhotách a tmavě modrých bot s bílou podrážkou.

Pokud jste muže viděli, nebo víte, kde se nachází, neprodleně prosím kontaktujte linku tísňového volání 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.