Foto

Policisté pátrají po ozbrojeném šílenci Christianu Cinquemani

Muž během několika dní zapálil dva domy, přepadl čerpací stanici, ukradl dvě auta, vydíral a pistolí vyhrožoval ostraze v OBI

čtvrtek 6. srpna 10:12 , aktualizace 11:08

Partner článku – Alfa Tactical

     Česká i německá policie momentálně velmi intenzivně pátrá po velice nebezpečném, ozbrojeném a hlavně všehoschopném pachateli. Tento muž během několika posledních dnů:

  • Zapálil dům firmy kde pracoval
  • Zapálil dům svých rodičů
  • Vydíral jinou osobu
  • Přepadl s pistolí čerpací stanici
  • Ukradl dvě auta která použil k úniku
  • Pistolí vyhrožoval ostraze v OBI

Christian Cinquemani

Datum narození 16.12.1987
Pátrání vyhlášeno 5.8.2020
Bydliště - Saarbrücken, Německo 
Státní příslušnost Německo (D)
Výška 175 cm
Zdánlivé stáří 28 - 30 let 

     Muž původem ze Saarbrückenu v Sársku (Německo) ze zatím neznámých důvodů zapálil v Bergu (Porýní-Falc) dům kde pracoval, poté zapálil dům svých rodičů, odcizil auto a odjel do Bavorska.

     Včera ráno ve Windischeschenbachu nedaleko hranic s Českem přepadl s pistolí čerpací stanici Wald Naabtal Ost, uloupil peníze a cigarety, ale během úniku s vozidlem havaroval na kruhovém objezdu a převrátil ho na střechu. U této nehody zastavil řidič s vozidlem Opel Combo a chtěl na hlavě zakrvácenému Christianu pomoci, ale ten muži pod pohrůžkou použití zbraně uloupil jeho vozidlo a ujel do České republiky.

     Včera odpoledne přišel Christian Cinquemani do obchodního domu OBI v Chebu, kde ukradl vystavené zboží. Když ho v prostoru pokladen chtěla zadržet ostraha prodejny, vytáhl na ně pistoli. Poté z místa utekl a od obchodního domu odjel, dle všeho ukradeným vozem bílé barvy.

     "Chebští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu vydírání. Na hledaného cizince byl Okresním státním zastupitelstvím v Chebu vydán předběžný souhlas se zadržením," uvedl tiskový mluvčí policie s tím, že němečtí policisté potvrdili, že se jedná o stejného muže, po kterém pátrají. 

Popis pachatele

     Tmavé vlasy střižené na krátko, tzv. na ježka, světle hnědé oči a výrazné tmavé obočí. Nosí bradku.
     Na sobě měl mít šedé triko s dlouhým rukávem, černé kalhoty a na nohou černé boty s bílou podrážkou. Na krku měl zelenou šálu s maskovacím vzorem a přes levé rameno černou látkovou příruční tašku.

     Vzhledem k tomu, že hledaný muž je ozbrojený a velice nebezpečný, policisté apelují na veřejnost, aby se ho v žádném případě nesnažila zadržet. V případě jakýchkoliv informací k tomuto muži ihned volejte na linku 158.


 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.