Foto Video

Řidič rozpáral parovod a ujel, škoda je čtvrt milionu

Policisté pátrají po řidiči náklaďáku s hydraulickou rukou, který ujel od nehody

27. října 2017 17:53, aktualizace pátek 27. října 23:13

Nehody Pátrání

Partner článku – Pletiva Dobrý


     Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v sobotu 14. října kolem poledne v Královském Poříčí.

     K dopravní nehodě mělo dojít tak, že zatím neznámý řidič řídil nákladní vozidlo po ulici Luční a hydraulickou rukou narazil do potrubí parovodu, které roztrhl. Řidič z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil povinnosti účastníka po dopravní nehodě.
     "Z důvodu ujetí od nehody nelze u řidiče vyloučit vliv alkoholu a stejně tak případnou technickou závadu na jeho vozidle. Zranění osob nebylo zjištěno. Vznikla hmotná škoda na potrubí dle majitele ve výši 250 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie a pokračovala: "Ze zajištěného kamerového záznamu bylo zjištěno, že se jedná o bílé nákladní vozidlo nezjištěné registrační značky a bez viditelných markantů či loga firmy. Na vozidle byl zelený kontejner a hydraulická ruka."

     Dopravní policisté žádají případné svědky, aby jakékoliv informace k nezjištěnému vozidlu a jeho řidiči, které pomohou při vyšetřování dopravní nehody, volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Video a foto: PČR

Pletiva Dobrý

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení. Poradíme, jak zvolit pro zabezpečení vašeho pozemku to nejlepší řešení. Vše skladem v Ledcích u Plzně!