Foto

Policisté pátrají po totožnosti řidiče elektrokoloběžky

Neviděli jste střet auta s mužem jedoucím na koloběžce, ke kterému došlo ve středu 26. dubna v Domažlicích?

5. května 2023 15:47 , aktualizace 15:57

Pátrání


     Domažličtí policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, kteří by mohli svými informacemi pomoci nejen objasnit průběh a příčinu této nehody, ale také zjistit totožnost dosud neznámého řidiče elektrokoloběžky.

     K této nehodě došlo ve středu 26. dubna v půl osmé večer v Cihlářské ulici v Domažlicích a během ní se střetlo osobní vozidlo Peugeot 206 s mužem jedoucím na elektrokoloběžce. "Dosud neznámý muž jel elektrokoloběžce po chodníku na pravé straně Masarykovy ulice ve směru k vlakovému nádraží, přičemž nestačil zareagovat na vozidlo Peugeot 206, jehož řidička vyjížděla z parkoviště z Cihlářské ulice za budovou obchodu potravin a kolmo přejížděla chodník.
     Po střetu si údajně cyklista stěžoval na bolest kotníku, avšak řidičce vozidla Peugeot neuvedl své jméno a z místa dopravní nehody odjel ve směru k vlakovému nádraží. Dopravní nehodu nám oznámila řidička vozidla Peugeot,"
popsal nám nehodu mluvčí policie.

     Elektrokoloběžku měl řídit mladší muž menší postavy. Na sobě měl oblečenou černou bundu a zelené maskáčové kalhoty.

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě a pomoci s objasněním totožnosti neznámého řidiče elektrokoloběžky, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).