Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Policisté pátrají po totožnosti páru zlodějů

Z prodejny drogerie v Tachově odcizili zboží v hodnotě několika desítek tisíc korun. Pozná je někdo?

9. října 2019 20:33 , aktualizace čtvrtek 10. října 08:51

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté se s žádostí o pomoc při pátrání po dosud neznámých pachatelích a jejich totožnosti obracejí na veřejnost.
     Neznámý muž s neznámou ženou měli v pátek 23. srpna letošního roku mezi 15:27 hod. a 16:35 hod. opakovaně navštívit prodejnu drogerie v Tachově a postupně odcizit různé drogistické zboží v hodnotě bezmála 11 000 korun.

     Popis pachatelů:
     Muž ve věku 30 – 40 let, výška 170 – 180 cm, štíhlé postavy. Podezřelý měl krátce střižené tmavé vlasy, byl oholený, bez viditelného tetování. Na zádech měl černo šedý batoh. Oblečený byl do modrých látkových kraťasů a tmavě modrého trika s bílým nápisem „KISS MY ASS“.
     Podezřelá žena ve věku kolem 30 let, výšky kolem 170 cm, štíhlé postavy, má černé delší vlasy. Na sobě měla černé tílko, černé legíny, bílé sportovní boty, na hlavě měla růžovou kšiltovku s černým nápisem „LONDON“ a na zádech černo růžový batoh. 

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení pachatelů, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 710, nebo aby kontaktovali linku tísňového volání 158. Své poznatky mohou sdělit i na jakékoliv policejní služebně.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.