Foto

Policisté vypátrali a zadrželi uprchlého vězně

Odsouzený Marek J. byl dopaden a vrácen zpět do věznice

13. května 2022 20:54 , aktualizace sobota 14. května 14:28

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Odsouzený Marek J., který včera odpoledne utekl z nestřeženého pracoviště v Otovicích u Karlových Varů, byl dnes policisty vypátrán a zadržen až v okrese Mělník. V tuto chvíli je vězeň již zpět ve věznici.
     Policisté děkují veřejnosti za pomoc i sdílení pátrací relace.

     Marka J. teď samozřejmě čeká vyřazení z jakékoli možnosti pracovního zařazení, které je vězni velmi vítané, dále přijde o možnost podmínečného propuštění a s největší pravděpodobností ho nemine i prodloužení trestu.

Původní článek

     Policisté v současné době pátrají po pětačtyřicetiletém vězni, který včera krátce před půl jednou odpoledne utekl z nestřeženého pracoviště v Otovicích u Karlových Varů. Hledaný muž by podle policie neměl být nebezpečný, ve výkonu trestu odnětí svobody je pro zanedbání povinné výživy.

Marek ...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 13.5.2022
Bydliště - okres Jičín
Státní příslušnost Česká republika 

     Hledaný muž je 180 cm vysoké střední postavy, má hnědé oči, šedé strniště a prošedivělé nakrátko střižené vlasy. Na levé paži má tetování.
     Na sobě by měl mít červeno-bílou kšiltovku, černé montérky, šedé triko a pracovní obuv. 

     V případě jakýchkoliv informací k hledanému muži volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.