Policisté se připravují na Slávii

V rámci nedělního fotbalového utkání je připraveno rozsáhlé bezpečnostní opatření

25. října 2019 12:11

Fanoušci

Partner článku – Avalon Wellness

     Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje připravilo v souvislosti s nedělním fotbalovým utkáním mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha v Doosan Aréně v Plzni bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku.
     V bezprostředním okolí fotbalového stadionu budou na dodržování vnitřního pořádku a bezpečnosti dohlížet mimo jiné i policisté pořádkových jednotek, bezpečnost a plynulost silničního provozu budou zajišťovat hlídky dopravní policie. Do opatření budou nasazeni i členové antikonfliktního týmu a policisté z oddělení služební kynologie se služebními psy a z oddělení služební hipologie se služebními koňmi. Před zápasem, v jeho průběhu a po jeho skončení budou policisté průběžně shromažďovat a vyhodnocovat aktuální informace i pomocí mobilního monitorovacího centra a vrtulníku.
     Situaci a chování nejen fanoušků obou týmů budou policisté monitorovat jednak v bezprostřední blízkosti sportovní arény, v centru města ale i přilehlých městských částech. Pod dohledem policistů budou samozřejmě i všechny příjezdové cesty do Plzně.
     Policisté žádají nejen fanoušky obou mužstev, ale i všechny občany města Plzeň a její návštěvníky, aby v den konání zápasu svá vozidla parkovali na vyhrazených parkovištích, nebránili provozu a dbali pokynů policistů. 

     O tom, jak se fanoušci Slávie umí v Plzni rozvášnit se můžete přesvědčit v jednom z našich dřívějších článků: 

Bitky v centru Plzně - již 10 zadržených

Bitky v centru Plzně - již 10 zadržených

05. 11. 2017, 19:55, aktualizace 05. 11. 2017, 20:19

Nejhorší očekávání se bohužel naplnila, slávisti řádili v centru města


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.