Foto Pátrání

Pomozte nám prosím najít Květáka, je pro nás téměř jako dítě

Kočka Květinka alias Květák se ztratila v Plzni Doubravce

Autor: Petr Novák pondělí 8. července 13:27 , aktualizace 13:28

Zvířata Pátrání

Partner článku – Cortusa_group


     O pomoc při pátrání po ztracené kočičce nás požádal čtenářka:

Dobrý den,
     prosím o pomoc při pátrání po zaběhnuté kočičce v okolí Partyzánské ulice v Plzni Doubravce. Je pro nás téměř jako dítě a již nevím, jak jí víc hledat. V sobotu manželovi nejspíš vyskočila z okna, on sice obešel okolí domu, koukal do křovisek a zákoutí, ale nikde nic. Já vím, měl na ní dávat pozor, ale jen chtěl vyvětrat při vaření, chvilka nepozornosti a byla pryč.
     Já jí na parapetu nechávám chodit normálně, ale koukám na ni. 
     Kočička je celá černá, před ouškama má méně hustou srst a mezi nožkama má lehce probělavělé místo. Jmenuje se Květinka, ale slyší na Květáka či Květouše. Je kastrovaná, po kastraci je sice trochu silnější, ale pro nás je krásná.
     Kdybyste jí prosím někdo našel nebo jste ji alespoň zahlédli, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle 739658141. Naposledy byla viděna dnes v okolí benzínové čerpací stanice v Těšínské ulici v Plzni. 

     Za nalezení jsem ochotna dát finanční odměnu.

                               Moc děkuji 

                                                       Eliška 

Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.