Foto

Pomozte prosím kriminálce dopadnout dalšího sígra

Opět hledáme někoho, kdo rád platí cizími kartami. Kdo ho poznáte?

středa 28. března 14:52 , aktualizace 15:09

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Plzeňští policisté vedou prověřování v další trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Pachatel měl peněženku i kartami ukrást cestujícímu v pondělí 29. ledna odpoledne či večer na cestě mezi Prahou a Plzní v autobusu společnosti Student Agency.
     "Neznámý pachatel využil chvilkové nepozornosti poškozené a z volně odloženého batohu, během přepravy, jí měl odcizit peněženku s finanční hotovostí a dvěma platebními kartami. V době od 29. do 30. ledna 2018 pachatel pomocí odcizených platebních karet provedl několik neoprávněných transakcí a pokusů o transakci na několika místech v Plzni," uvedla mluvčí policie a požádala o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Proč vaše sdílení policistům tolik pomáhá?

Sedm pachatelů trestné činnosti pomohli dopadnout čtenáři KRIMI-PLZEŇ

Sedm pachatelů trestné činnosti pomohli dopadnout čtenáři KRIMI-PLZEŇ

22. 03. 2018, 14:35, aktualizace 22. 03. 2018, 14:36

"Vaše sdílení nám moc pomáhá, děkujeme!" vzkazují policisté
Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.