Aktuálně Foto

Pátrání skončilo, kangal NERO je bohužel mrtvý

V příloze je dopis rodiny, která celou dnešní noc Nera hledá

11. ledna 2017 04:21, aktualizace středa 6. prosince 21:19

Pátrání

AKTUALIZACE:
     Pátrání bohužel dnes skončilo neúspěšně, miláček celé rodiny kangal Nero během svého výletu vběhl pod vlak, který ho na místě usmrtil.  Jeho tělo bylo dnes odpoledne nalezeno u železniční tratě.

     Majitelé Nera moc děkují všem za pomoc ať při pátrání nebo při sdílení pátrací relace, kterou sdílelo skoro 3 tisíce z vás.


Vážená redakce, vážení čtenáři,

     obracíme se na Vás s velikou prosbou. Včera dopoledne nám utekl nebo byl ukraden ze zahrady náš velký, dvouletý, zhruba 70kg vážící a skoro metr vysoký turecký pastevecký pes Nero. Stalo se to v Kyšicích, v části Nouzov - u Ejpovického jezera. Díky tomu, že to bylo ze zahrady, nemá Nero ani obojek a bojíme se o něj, on nikdy nebyl sám venku déle než hodinu a to, že je od 10-ti hod dopoledne nezvěstný, nám na klidu nepřidává, obzvláště s ohledem na tuhý mráz. Jedině snad doufáme, že jej někdo z okolních vesnic vzal k sobě na noc. 

     Samozřejmě jsme již kontaktovali útulky, zatím ale žádná odezva. Nera celá naše rodina i s přáteli hledala až do půlnoci, tedy zhruba 13 hodin. Nejpodivnější na tom celém je, že jej vůbec nikdo neviděl. Po výzvě na internetu se nám sice ozvali lidé, že byl viděn v Rokycanech, ale tam jsme našli pouze podobného, sotva polovičního pejska. 

     Nero je opravdu velký pes, pro spoustu lidí je velký už i pes typu “vlčáka”, ale proti našemu pejskovi je vlčák malý pes. Nero velikostně odpovídá zhruba vlkodavovi nebo leonbergerovi, jde o Anatolského pasteveckého psa, přesněji Kangala. Telefon na nás je -------- a pokud budete mít jakoukoli informaci, prosím volejte.