Pořádně drzá zlodějka se pokusila napadnout i strážníka

Dívka měla pocit, že krádež a následné zadržení je velmi vtipné

27. listopadu 2020 12:22 , aktualizace 12:27

Krádež Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Security

     Pořádně se včera odpoledne rozšoupla zlodějka v prodejně Lidl na Americké třídě v Plzni. Pracovník ostrahy jí zajistil, když se snažila z prodejny odnést zboží za téměř deset tisíc, její lup obsahoval oblečení, prádlo, kosmetiku, ale i svícen, elektrické svítidlo a další věci.
     Přivolaným strážníkům pracovníci ostrahy uvedli, že po zajištění je dívka opakovaně vulgárně napadala a pokusila se utéct. Když jí strážníci následně chtěli odvést do zázemí prodejny k dořešení celé situace, dívka začala po několika krocích vzdorovat a nakonec napadla jednoho ze strážníků. "Devatenáctiletá dívka nechtěla jít dál, neuposlechla přitom ani výzvy strážníka a pokusila se ho dokonce udeřit pěstí do obličeje. Strážník její útok zastavil a protože byla stále agresivní a kladla odpor, skončila s pouty na rukou. Ta jí byla sejmuta ihned po zklidnění," popsala nám tisková mluvčí policie. 
     Dívka krádež zdůvodnila tím, že si oblečení brala kvůli zimě a celá situace jí zřejmě přišla velice vtipná. "Proč jsem tady? Vždyť sem nic neudělala, tak snad už můžu jít, ne?" opakovaně se se smíchem ptala strážníků. Celá věc bude postoupena k dořešení správnímu orgánu. 

Foto ilustrační

TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost