Šílená matka pořezala nejprve dceru a pak sebe

Opilá Běloruska skončila na psychiatrii, její dceruška na jednotce intenzivní péče

neděle 5. července 12:18 , aktualizace 12:26

Alkohol Cizinci

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před čtvrtou hodinou ráno vyjížděli policisté do Puškinovy ulice v Plzni, kam je přivolala žena kvůli křiku a pláči ze sousedního bytu.
     Policisté na místě nalezli ženu, podle našich informací Bělorusku a asi čtyřletou holčičku, obě s mnoha řeznými ranami po celém těle. "Podle prvotního zjištění holčičku pořezala její sedmatřicetiletá matka, která následně způsobila řezná poranění i sama sobě," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že žena při dechové zkoušce na alkohol nadýchala jedno promile.
     Obě zraněné si do péče převzali záchranáři, kteří dívenku transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice a její matku na chirurgické oddělení. Dívenka je podle našich informací v tuto chvíli umístěna na jednotce intenzivní péče a měla by být mimo ohrožení života, její matka byla převezena na oddělení psychiatrie.
     "Případem se nyní zabývají plzeňští kriminalisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a zjišťují veškeré další okolnosti případu," doplnila mluvčí policie.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.