Foto

Poškodil protijedoucí auto a ujel

Policie pátrá viníkovi včerejší nehody u Pavlíkova a hledá svědky

pátek 18. září 15:36 , aktualizace 15:54

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo včera před půl jedenáctou v noci na silnici mezi obcemi Pavlíkov a Bělá nad Radbuzou.
     "Neznámý řidič nezjištěného vozidla vjel náhle do protisměru a poškodil osobní vozidlo tovární značky Volkswagen Golf. Nezastavil a z místa dopravní nehody odjel, aniž by prokázal svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle Volkswagen byla vyčíslena na 30 tisíc korun," popsala tisková mluvčí policie.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo na číslo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.