Foto

Vandal na autech způsobil už stotisícovou škodu

Policie pátrá po pachateli opakovaného poškozování vozů na Borech, majitelé prosí o pomoc i Vás

26. října 2020 12:56 , aktualizace 12:56

Pátrání Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň

     S prosbou o pomoc při pátrání po pachateli opakovaných vandalských útoků na vozy zaparkované v Plzni na Borech se na nás obrátil čtenář:

Dobrý den milá redakce Krimi Plzeň,
     obracíme se na Vás s prosbou. Bydlíme na Borech a naše auta parkujeme v Boettingerově ulici. Neustále se opakuje situace, kdy nám auta neznámý pachatel vandalizuje. Očividně se jedná o stejnou osobu, řešili jsme to už třikrát a provedení i stopy na vozidlech jsou vždy stejné. 

Auta, která byla poškozena: 

  • Octavia III: první událost 2. června kompletně zničený lak vrypy po celém obvodu auta, druhá událost 15. září dlouhé vrypy po celém levém boku auta
  • Octavia I: 24. října vryp na zadních pravých dveřích
  • Renault Laguna: 24. října dlouhé vrypy na celém levém boku

     Přesné časy nevíme, vždy je to ale v rozmezí cca. od 18:00 do 8:00 druhého dne. Všechny případy řeší PČR. Na některých autech je škoda velmi vysoká a po dnešku mají auta poškrábaná i sousedi. Celková škoda na vozidlech je nyní už v součtu přes 100.000 Kč.
     Vzhledem k opakujícímu se incidentu jsme se rozhodli kontaktovat Vaši redakci a nabídnout 5.000,- Kč za jakékoliv informace, vedoucí k dopadení pachatele. Pokud by někdo mohl poskytnout informace vedoucí k dopadení vandala, ať se prosím obrátí přímo na policii na obvodním oddělení Plzeň Bory nebo na lince 158.

                                                                                                                                S díky Jakub T.


 

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.