Foto

Posprejované auto v Křimické

O víkendu se zatím neznámý pachatel vyřádil na zaparkovaném vozidle

čtvrtek 19. listopadu 15:41 , aktualizace 15:45

Pátrání

     Na policisty ve Skvrňanech se obrátil muž s tím, že mu někdo sprejem červené barvy postříkal v Křimické ulici zaparkovaný vůz značky Dacia Lodgy. Podle oznamovatele došlo k poškození v době od pátku 13. listopadu večer do soboty, kdy posprejování kolem deváté ráno zjistil.
     Policisté vyjeli na místo činu, vozidlo ohledali, provedli jeho fotodokumentaci a zajistili maximálně možný počet stop. Neznámý vandal svým jednáním způsobil majiteli škodu v odhadnuté výši 20 000 korun. 
     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, případem se dále zabývají a po pachateli intenzivně pátrají. 

     Policisté se v tomto případě obrací i na širokou veřejnost s žádostí o pomoc a žádají případné svědky, kteří se v dané době pohybovali v blízkosti místa činu, tedy v Křimické ulici mezi popisnými čísly 40-50 a případně zahlédli podezřelý pohyb osob či osoby okolo uvedeného vozu, aby se neváhali obrátit na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali přímo na obvodního oddělení Plzeň-Skvrňany na tel.: 974 325 761 či zavolali na linku 158 a pomohli s řádným objasněním případu.