Foto

Potkal příkop, strom, druhý příkop a na konec kriminálku

Opilcova demoliční derby měla dva zajímavé svědky

pondělí 16. září 12:50 , aktualizace 13:09

Alkohol

Partner článku – ZOXO

      V sobotu 14. září v deset večer došlo na silnici mezi obcemi Bělá nad Radbuzou a Čečín ke kuriózní dopravní nehodě.
     Jednašedesátiletý muž řídil Škodu Octavia od Bělé nad Radbuzou na Čečín, při projíždění mírné levotočivé zatáčky nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo silnici, což mu ale evidentně nevadilo, protože jel dál příkopem, až dokud nepřehlédl strom, do kterého pravou přední částí vozidla narazil.
     Poté se muži podařilo vyjet zpět na silnici a dokonce po ní i chvíli jet, tedy dokud se neobjevila další zrádná zatáčka a muž s vozidlem opět neskončil v příkopu. Řidiči se ale opět podařilo vyjet zpět na silnici a v jízdě pokračoval až do Babic, kde zajel na svůj pozemek spokojený sám se sebou, jak to vše dobře zvládl.
      Po vystoupení z vozidla ale muž zjistil, že má smolný den. V závěsu za ním totiž už hodnou chvíli jela hlídka domažlické kriminální policie, která značnou část jeho řidičského umu i viděla na vlastní oči.
     Následně se při dechové zkoušce vysvětlilo, proč muž auto opakovaně nezvládl, nadýchal totiž 2,00 promile alkoholu.
     Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích a muže čeká obvinění z ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto: PČR

 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.