Foto

V protisměru potkal vlastní ukradené auto

Policie žádá o pomoc při pátrání po zatím neznámém zloději vozu ze Zruče

pátek 31. července 09:01 , aktualizace 09:08

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

    Velice překvapený byl muž, který jel v pátek 24. července na motocyklu z Dolan na Zruč. V protisměru totiž potkal své vlastní auto, které nechal zaparkované ve Zruči - Senci.
    Zaskočený majitel neváhal, otočil se a začal své dle všeho ukradené auto pronásledovat. U dolanského mostu ho sice na chvíli ztratil z dohledu, ale po chvíli se mu ho podařilo najít asi 300 metrů od mostu odstavené na kraji lesa a přivolal na místo policii.
    "Dosud neznámý pachatel neoprávněně užíval v době od 23. do 24. července 2020 vozidlo značky Renault Twingo, zelené barvy, které stálo neuzamčené před domem v obci Zruč-Senec. Po odstavení si pachatel z auta odnesl registrační značky a klič od vozidla," popsala tisková mluvčí policie.
     Policisté po pachateli samozřejmě začali pátrat a v rámci toho se obrací s prosbou na veřejnost.
     "Žádáme všechny řidiče, kteří dne 24. července projížděli v odpoledních hodinách výše uvedeným úsekem a měli ve svém vozidle zapnuté záznamové zařízení, aby zavolali na bezplatnou linku 158 nebo se osobně dostavili na nejbližší obvodní oddělení policie a poskytli pořízené záznamy k dalšímu vyhodnocení," uvedla mluvčí policie.

Foto PČR

 
Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.