Foto Video

Požár auta, kontejnerů i fasády domu

Dnes odpoledne vyjížděli hasiči k několika požárům

pátek 20. ledna 16:02 , aktualizace 18:04

Hasiči

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Dnes odpoledne vyjížděli hasiči k několika požárům, mimo jiné i k požáru automobilu či kontejneru, od kterého vzplála zateplená fasáda domu.


     Před jednou hodinou odpoledne vyjížděli hasiči do ulice Msgre. B. Staška v Domažlicích, kde došlo k požáru osobního vozu. Ten ještě před příjezdem hasičů zcela zachvátili plameny.
     Hasiči pomocí vysokotlakého proudu požár lokalizovali a následně i zlikvidovali. Řidička vozu dle dostupných informací z události vyvázla bez zranění, ale bude mít ale ještě co vysvětlovat, protože přivolaní policisté zjistili, že vůz nemá povinné pojištění. 

     Před třetí hodinou odpoledne pak hasiči vyjížděli na Domažlickou třídu v Plzni, kde došlo k požáru kontejnerů na papír, směsný odpad a plasty. "První dvě nádoby na odpad zcela shořely, oheň zasáhl i fasádu přilehlého domu a přípojku elektřiny i telefonu," uvedl nám tiskový mluvčí hasičů.
     Hasiči z hořícího domu evakuovali šest osob a zároveň zahájili hasební práce. Požár se jim pak v krátké době podařilo lokalizovat a zlikvidovat.

     Příčina požáru i výše způsobené škody je v obou případech v šetření.

Foto, video: HZS a čtenáři

 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.