Foto

Požár auta po nehodě zlikvidovali policisté

Plzeňské želvy kvůli chybě řidičky dodávky auto nedovezly

20. listopadu 2021 11:12 , aktualizace neděle 21. listopadu 10:39

Partner článku – Mraknet

     V noci z pátku na sobotu před půlnocí došlo v Plzni na křižovatce ulic U Prazdroje x Sirková x Tyršova ke střetu dodávky Peugeot a osobního vozu Citroen, který i s majitelkou převážela firma Plzeňské želvy. Vzhledem k tomu, že šlo o nehodu se zraněním a byl hlášen i požár jednoho z vozidel, na místo vyrazily všechny záchranné složky.
     První na místě byla hlídka policie a pomocí hasicího přístroje zlikvidovala zahoření v motorové části Citroenu. Záchranáři si po dojezdu na místo do péče převzali dva zraněné, dle všeho ale zranění nebyla vážná.
     "Ukrajinka narozená v roce 1984 a jedoucí s vozidlem Peugeot Boxer Sirkovou ulicí směrem od nádraží a nedala předost protijedoucímu vozu Citroen, které jelo Tyršovo ulicí od Rychtářky a řídil ho řidič. Došlo ke střetu, při kterém byla zraněna řidička Peugeotu a spolujezdkyně z Citroenu narozená v roce 1983. Alkohol byl u řidiče a řidičky vyloučen dechovou zkouškou," popsala nehodu mluvčí policie.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.