Aktuálně Foto Video

Požár na Americké zničil Nguyen Fastfood Asia

S ohněm v restauraci v centru Plzně bojovalo několik jednotek hasičů

8. srpna 2018 03:50 , aktualizace 15:38

Hasiči

Partner článku – D.S.D. METAL plus


     V noci na dnešek kolem jedné hodiny došlo v Plzni na Americké třídě k požáru vietnamské restaurace Nguyen Fastfood Asia. Dle prvotních informací začalo hořet v kuchyni již po zavírací době a požár dle všeho vznikl od vadné elektroinstalace či spotřebiče.
    Na místě byla jako první dvoučlenná policejní hlídka obvodního oddělení Plzeň - střed. Vzhledem k tomu, že plameny již pronikaly ven z výlohy objektu, použili policisté hasicí přístroj ze služebního vozidla k částečnému pozastavení rozšiřujících se plamenů, a to ještě před příjezdem hasičů.   
        Na místo vyrazilo několik jednotek hasičů, kteří vystřídali policisty, ale ještě před jejich příjezdem již byla část kuchyně v plamenech a kouř zničil zbývající část kuchyně a bohužel také prostor pro zákazníky.
     Hasiči pak v krátké době požár zlikvidovali a prostory odvětrali. Dalším šetřením na místě bylo zjištěno, že se v požářišti žádná osoba nenalézala.
     V ranních hodinách došlo k celkové prohlídce objektu, na které se podílely nejen policejní složky, ale i vyšetřovatel HZS, a to za účelem zajištění maximálního počtu stop, které by vedly k řádnému objasnění ohniska požáru a stanovení jeho příčiny.


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.