Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Poznáte agresora, který zbil dítě?

Policie pátrá po muži, který na Slovanech udeřil pěstí do obličeje chlapce

Autor: Karel Aleš pátek 1. března 13:59

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical


     Policisté se zabývají případem fyzického napadení, ke kterému došlo v sobotu 10. února kolem jedné hodiny odpoledne v Plzni na konečné zastávce tramvajové linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové. Podle dosud zjištěných skutečností zde napadl dosud neznámý pachatel nezletilého chlapce, kterého udeřil pěstí do obličeje.  

     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a případem se nadále zabývají. V rámci jeho objasňování získali fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycená osoba důležitá pro trestní řízení.  

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.